Obiekt na sprzedaż we Włocławku

1,800,000.00 zł

Oferuję działkę o powierzchni 5745 m2 zabudowaną obiektami:
– budynek biurowo- techniczny – 1652,75 m2 powierzchni użytkowej
– budynek wiaty – 112,50 m2 powierzchni użytkowej
– budowla podziemna – piwnica – 482,21 m2

Działka posiada stosunkowo regularny kształt oraz płaską konfigurację terenu. Jest ogrodzona, uporządkowana i stanowi w całości zagospodarowany teren, na którym poza zabudowaniami znajduje się zieleń niska, a także dojścia, ciągami pieszo-jezdne oraz parkingi utwardzone. Teren nieruchomości jest oświetlony.

W centralnej części działki posadowiony jest budynek biurowo-techniczny. Konstrukcja tradycyjna, murowana, zabudowa wolnostojąca, obiekt piętrowy z podpiwniczeniem. Budynek posiada trzy wejścia.

Wiata umiejscowiona jest w pobliżu głównego budynku i jest obiektem parterowym o konstrukcji stalowej. Wykorzystywana jest na cele magazynowe.

Budynek piwnicy usytuowany jest wzdłuż dłuższej granicy działki, prostopadle do budynku biurowego, połączony jest z nim łącznikiem. Wejście do piwnicy odbywa się przez właz zlokalizowany na stropodachu budynku. Na stropodachu budynku piwnicy znajduje się wiata stalowa pełniąca funkcję magazynową.

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi głównie zabudowa mieszkaniowa i usługowa. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się domy i bloki mieszkalne, garaże, kościół, przedszkole, a także pojedyncze obiekty handlowo – usługowe. Okolice nieruchomości to tereny charakteryzujące się dobrze rozwiniętą infrastrukturą i korzystnym dostępem do lokalnie usytuowanych mediów. Włocławek jest trzecim co do wielkości miastem województwa kujawsko-pomorskiego położonym nad Wisłą oraz Zalewem Włocławskim.

W granicach miasta utworzona została Strefa Rozwoju Gospodarczego – Park Przemysłowo-Technologiczny objęta statusem Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości.
Miasto posiada w swoim otoczeniu rozległe obszary leśne, jeziora, skarpę wiślaną oraz unikatową w skali dużych miast dolinę rzeczną Zgłowiączki.

Zapraszamy do prezentacji oferty!

12 stycznia 2023 14:21

32 dni

Identyfikator oferty 6263c0095867485 Liczba wyświetleń: 209, dziś 1

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia2168mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze