Obiekt na sprzedaż w Zabrzu

2,700,000.00 zł

DO SPRZEDANIA !!!!

Dochodowa secesyjna kamienica w centrum miasta.
Nieruchomość składa się z 11 mieszkań z piwnicami i poddasza użytkowego, z którego można zrobić dodatkowo 3 mieszkania.
Mieszkania w większości są wyremontowane mają oddzielne liczniki: woda, gaz, prąd oraz centralne ogrzewanie. Lokalizacja jest wyjątkowa ponieważ znajduję się w centrum miasta a jednocześnie jest dookoła dużo zieleni, park , ogrody. Kamienica posiada dużą działkę o pow. 1000 m2 na której można wydzielić miejsca parkingowe lub wybudować garaże. Budynek jest podpiwniczony z oknami otwieranymi , można do każdego mieszkania przydzielić komórkę lokatorską.
Część lokali można przeznaczyć na biura, ponieważ pomieszczenia są przestronne i mają dobrą lokalizacje w centrum miasta.
Kamienicę można zmodernizować pod hostel lub klinikę. Lokale są wydzielone i samodzielne mogą być kupowane jako odzielne lokale.
Na rynku zabrzańskim nie ma takich ofert. Sama kamienica nie jest wpisana do rejestru zabytkow, ale ma wyjątkowy styl secesyjny z dachem w szczycie szklanym.

5 stycznia 2023 16:32

25 dni, 3 godziny

Identyfikator oferty 85363b6eda11845c Liczba wyświetleń: 132, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia1050mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze