Obiekt na sprzedaż w Pyrzycach

1,900,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Do sprzedania interesująca nieruchomość pod handel, usługi lub mieszkania. W centrum miasta!

Budynek biurowy – zabytkowy, o powierzchni użytkowej 337,95 m2. Posiada 3-piętra w tym poddasze oraz podpiwniczenie. Układ funkcjonalny obejmuje pomieszczenia biurowe, gospodarcze, socjalne oraz sanitarne. Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z cegły ceramicznej, dach wielospadowy pokryty dachówką. Dostępne instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, hydrantowa, odgromowa, przeciwpożarowa, zabezpieczenia alarmowe. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Budynek biurowy oraz techniczny połączone są w jeden obiekt łącznikiem.

Budynek techniczny – 3-piętrowy, podpiwniczony o powierzchni użytkowej 909,53 m2. Układ funkcjonalny obejmuje pomieszczenia techniczne, magazynowe, biurowe, sanitarne. Dostępne instalacje: elektryczna, przeciwpożarowa, zabezpieczenia alarmowego, hydrantowa, odgromowa.

Budynek garażowo-magazynowy to parterowiec, murowany z cegły ceramicznej, dach jednospadowy. Powierzchnia użytkowa – 242,42 m2. Dostępne instalacje: elektryczna, hydrantowa, przeciwpożarowa, zabezpieczenia alarmowe.

Teren uzbrojony w sieci: wodno-kanalizacyjną, energetyczną, gazową, teletechniczną, centralne ogrzewanie. Na działce znajduje się parking. Wjazd na teren nieruchomości bezpośrednio od ulicy.

Doskonała lokalizacja, ścisłe centrum miasta, usytuowanie przy głównej ulicy. Bardzo dobry dostęp do zakupów codziennych – w promieniu 200 m znajdują się 2 sklepy wielkopowierzchniowe. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa i usługowa, budynek Poczty Polskiej, szkoła i boisko szkolne. W promieniu 200 m usytuowany jest dworzec autobusowy.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego:
działka położona jest na obszarze zainwestowanym do zachowania (usługi) oraz na obszarze górniczych wód geotermalnych i na obszarze objętym ochroną konserwatorską.

Możliwości inwestycyjne: handel, usługi, mieszkania.

Zapraszamy!

12 stycznia 2023 10:33

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 44863bfd3c2d7c43 Liczba wyświetleń: 216, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia1490mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze