Obiekt na sprzedaż w Płocku

3,500,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Kompleks 8 budynków biurowych z parkingiem naziemnym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o powierzchni 4 006 m2 oraz prawo własności obiektów budowlanych zlokalizowanych na nieruchomości.

Nieruchomość zabudowana jest budynkami:
-Budynek A (techniczno-biurowy) o powierzchni użytkowej 795,60 m2,
-Budynek B (techniczno-biurowy) o powierzchni użytkowej 955,68 m2,
-Budynek C (biurowy) o powierzchni użytkowej 123,01 m2,
-Budynek D (biurowy) o powierzchni użytkowej 1 258,3 m2,
-Budynek E (techniczno-biurowy) o powierzchni użytkowej 748,50 m2,
-Budynek F (techniczny) o powierzchni użytkowej 198,30 m2,
-Budynek G (techniczno-biurowy) o powierzchni użytkowej 135,72 m2,
-Budynek ochrony (powierzchnia wliczona do powierzchni budynku D).

Łączna powierzchnia użytkowa budynków zgodnie z inwentaryzacją wynosi 4 215,11 m2.

Grunt kształtem zbliżony do prostokąta o płaskim ukształtowaniu terenu. Granice działki częściowo pokrywają się ze znajdującą się na terenie nieruchomości zabudową. Granica południowa, zachodnia oraz częściowo wschodnia wyznaczone są po obrysie budynków A, B, C, G i E. Teren działki południową i wschodnią stroną przylega do pasów drogowych. Od strony północno–zachodniej działka przylega do działek zabudowanych budynkami pełniącymi funkcje mieszkaniowo – usługową.
Teren nieruchomości w miejscach, w których granice nie są wyznaczone przez zabudowę, jest ogrodzony ogrodzeniem wykonanym z przęseł stalowych posadowionych na betonowej podmurówce.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, a wjazd na jej teren odbywa się bezpośrednio przez bramę wjazdową i szlaban.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości ok 1 km od Starego Miasta będącego najstarszą i najważniejszą dzielnicą miasta, w której znajduje się m.in. ratusz oraz liczne obiekty użyteczności publicznej czy handlowo – usługowe. W odległości ok 300 m od nieruchomości przebiega jedna z najważniejszych ulic miasta. Ma 326 m długości. Zabudowa tej ulicy to głównie dwu- i trzypiętrowe kamienice. Dolne kondygnacje zajmują lokale handlowe i usługowe, pozostałe kondygnacje – mieszkania.

12 stycznia 2023 13:57

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 8163c003c362c2c Liczba wyświetleń: 231, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia4215mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze