Obiekt na sprzedaż w Myszkowie

550,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Biura z dużą działką 800 m od centrum o łącznej powierzchni 1895 m².

Działki tworzą jeden kompleks o kształcie foremnego wielokąta.

Przedmiotowa nieruchomość zabudowana jest wolnostojącym, trzykondygnacyjnym budynkiem biurowo-technicznym (A) o powierzchni użytkowej 485,50 m², oraz jednokondygnacyjnym budynkiem magazynowym (B) o powierzchni użytkowej 116,70 m².

Nieruchomość jest w całości ogrodzona, plac utwardzony kostką brukową oraz płytami betonowymi.

Budynek biurowo – techniczny:

(A)budynek wolnostojący, o funkcji technicznej, trzykondygnacyjny, Wybudowany w 1982 roku. Budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej murowanej z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Fundamenty betonowe zbrojone. Stropy – płyty prefabrykowane typu „Żerań”. Stropodach wentylowany, kryty papą termozgrzewalną. Schody prefabrykowane. Stolarka okienna PCV. Stolarka drzwiowa – aluminiowa, stalowa, drewniana. Podłogi – wykładzina PCV, dywanowa płytki ceramiczne. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, na parterze tynk strukturalny. Sufity częściowo podwieszane. Rynny i rury spustowe – PCV i blacha ocynkowana. Elewacja ocieplona – tynk strukturalny.Instalacje znajdujące się w budynku: CO gazowe, wodno-kanalizacyjna, odgromowa, elektryczna, gazowa, telekomunikacyjna, telefoniczna, grawitacyjna.

Budynek magazynowy (B)budynek wolnostojący o funkcji magazynowej, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Rzut regularny, w kształcie prostokąta, o wysokości 4,60m. Budynek wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej, murowany z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej. Wzdłuż ściany nośnej pęknięcie na całą wysokość. Strop – płyty prefabrykowane. Stropodach pokryty papą termozgrzewalną. Stolarka drzwiowa – stalowa. Posadzki betonowe. Tynki wewnętrzne i zewnętrzne cementowo-wapienne. Rynny i rury spustowe – PCV i blacha ocynkowana. Instalacje znajdujące się w budynku: elektryczna.

W sąsiedztwie znajduje się głównie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz usługowa a także tereny niezagospodarowane.

Zapraszamy na prezentację oferty!

13 stycznia 2023 10:46

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 53563c1288a05e4c Liczba wyświetleń: 259, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia602mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze