Obiekt na sprzedaż w Łomży

1,820,000.00 zł

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta.

Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m2 położony na działce o pow. 1 972 m2. Budynek jest obiektem 3-kondygnacyjnym, podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej – murowany. Bryła o ciekawych walorach architektonicznych, część parterowa ozdobiona boniowaniem. Pozostała część budynku otynkowana. Dach konstrukcji drewnianej, pokryty blachą. Wyposażony w instalacje: elektryczną, teletechniczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, domofonową.

Wykończenie: podłogi pomieszczeń biurowych na parterze, 1- i 2-piętrze wyłożone wykładziną dywanową, ściany otynkowane i pomalowane farbą emulsyjną. W pomieszczeniu socjalnym podłoga pokryta panelami. W oknach powieszone wertykale, w części pomieszczeń biurowych zmontowane podwieszane sufity z oświetleniem rastrowym.
Na działce znajduje się również budynek stacji transformatorowej, obiekt parterowy, murowany.

Powierzchnia zabudowy wynosi 32 m2, który nie podlega sprzedaży.
Działka o regularnym kształcie kwadratu, ogrodzona i oświetlona. Ciągi piesze i jezdnia utwardzone kostką Bauma oraz asfaltem. W centralnej części działki znajduje się parking na 15 miejsc postojowych.

W POBLIŻU:
• skrzyżowanie głównych dróg przebiegających przez miasto
• Stare Miasto
• punkty handlowo-usługowe, obiekty administracji
• przystanek komunikacji miejskiej

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

11 stycznia 2023 11:07

30 dni, 22 godziny

Identyfikator oferty 44263be8a5431c71 Liczba wyświetleń: 133, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia993mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze