Obiekt na sprzedaż w Lesznowoli

7,200,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Na sprzedaż nieruchomość pod biura i usługi w bardzo dobrej lokalizacji. Budynek znajduje się w dzielnicy Mokotów. W tej lokalizacji znajduje się zagłębie nowoczesnych budynków biurowych, gdzie swoje siedziby mają międzynarodowe firmy z branż: finansowej, ubezpieczeniowej, informatycznej i telekomunikacyjnej

W skład nieruchomości wchodzą:

Budynek biurowy o pow. użytkowej 1308,1 m2
Budynek techniczny o pow. użytkowej 95 m2
Budynek biurowy to obiekt wybudowany w 1962 r., murowany. W całości podpiwniczony, 2 kondygnacje nadziemne z nadbudowaną wentylatornią. Dach dwuspadowy, wyremontowany w 1999 r. Budynek jest wyposażony w następujące instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, c.o., wentylacyjną, telefoniczną, odgromową. Wejście główne od strony południowej, drugie wejście wyłącznie na 1. piętro i nadbudówkę. Dodatkowe wejście od strony północnej. W piwnicy znajdują się pomieszczenia magazynowe i obsługi technicznej, na parterze i piętrze pomieszczenia o przeznaczeniu biurowo-usługowym.

Teren nieruchomości jest ogrodzony i zagospodarowany – znajdują się na nim wydzielone miejsca parkingowe. Działka o pow. 2864 m2 posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta ze ściętym północno wschodnim narożnikiem.

5 stycznia 2023 13:21

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 9963b6c0b72d8ce Liczba wyświetleń: 223, dziś 2

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia1403mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze