Obiekt na sprzedaż w Krakowie

63,000,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Budynek o funkcji handlowo-usługowej, w części podpiwniczony. Obiekt oddany do użytku w roku 2001, w późniejszych latach przebudowany i odnawiany. Przedmiotowa nieruchomość stanowi teren gruntu o powierzchni prawie 19 000 m2 o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta, teren płaski. Nieruchomość składa się z dwóch części o powierzchni użytkowej łącznie ponad 17 000 m2 oraz kubaturze 94 000 m3.
Galeria znajduje się w okolicy budynków mieszkalnych- zabudowa wielorodzinna, co zapewnia stałych klientów dla najemców. Budynek galerii jest obecnie wynajęty w 100% ponad 100 najemcom.
Przedmiotem najmu są lokale handlowe o powierzchni w przedziale 7 – 3000 m2. Średni okres najmu wynosi 5 lat- nie uwzględniając możliwości przedłużenia. Ponadto zawartych jest 17 umów na standy w tym 10 na czas nieokreślony. Oprócz czynszu najemcy płacą również koszty eksploatacyjne w formie ryczałtu.
KONSTRUKCJA: żelbetowa, stalowa kratowa z płatwiami stalowymi, słupy, stropy.
DACH: żelbetonowy, konstrukcja stalowa pokryta blachą trapezową, ocieplenie: wełna mineralna. Rynny, obróbki blacharskie, rury spustowe z blachy stalowej ocynkowanej i tworzyw PCV.
OKNA: ślusarka aluminiowa, szkło komorowe, bezpieczne.
ŚCIANY: osłonowe o konstrukcji stalowej, pozostałe żelbetowe monolityczne, wylewane na mokro PGS 24 cm, styropian 8 cm.
DRZWI zewnętrzne: ślusarka aluminiowa ze skrzydłami rozwieranymi i rozsuwanymi, drzwi drewniane bramy, żaluzje wentylatorni, balustrady ze stali malowanej przeszklone bezpiecznym szkłem.
DRZWI wewnętrzne: drzwi w ścianach oddzielni pożarowych- stalowe pełne, systemowe, wykonane na zamówienie, do lokali drzwi drewniane płytowe, aluminiowe przeszklone, rolety w wejściach.
SCHODY zewnętrzne: żelbetowe, płytowe, jednobiegowe, płytki ceramiczne-gres, balustrada stal chromoniklowa.
INSTALACJE: budynek posiada instalacje elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną ogrzewanie z sieci miejskiej,wentylację klimatyzacyjno-grzewczą oraz teletechniczną, hydrantową-przeciwpożarową, dźwigi osobowo-towarowe, ruchome schody, platformy dla osób niepełnosprawnych.

Cena: 63 mln
Szacowany czynsz rynkowy: 650 000 x 12 miesięcy

10 stycznia 2023 09:59

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 89963bd290278bce Liczba wyświetleń: 229, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia17000mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze