Obiekt na sprzedaż w Koszelówce

3,550,000.00 zł

Sprzedam niezwykle atrakcyjny obiekt – ośrodek szkoleniowo-wczasowy położony bezpośrednio nad jeziorem. Łączna powierzchnia działek to aż 40003 m2. Nieruchomość zabudowana jest obiektami, główny z nich to budynek administracyjno-hotelowo-kolonijny usytuowany w centralnej części działki. Domki kempingowe znajdują się w północnej i północno-zachodniej cześci terenu, w pobliżu brzegu jeziora.

Do głównego budynku od drogi publicznej prowadzi wewnętrzna utwardzona droga. Na terenie urządzony jest własny parking oraz place zabaw dla dzieci, boiska i kort tenisowy.

Nieruchomość jest ogrodzona ze wszystkich stron parkanem z siatki metalowej, z dwiema bramami wjazdowymi od strony drogi i jedną bramą od strony jeziora. Kort tenisowy wygrodzony jest ogrodzeniem z siatki stalowej w ramach.
Działka porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnowym.

Nieruchomość zlokalizowana jest w obszarze mało zurbanizowanym, porośniętym lasem. Miejsce jest wyjątkowo piękne, spokojne. Tu można odpocząć, zrelaksować się.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

12 stycznia 2023 14:37

31 dni, 16 godziny

Identyfikator oferty 91363c00d157ad30 Liczba wyświetleń: 165, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia4222mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze