Obiekt na sprzedaż w Koszalinie

3,200,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Budynek biurowy w bardzo dobrym stanie technicznym, usytuowany w ciągu handlowo-usługowym, w centralnej części Koszalina.

Budynek jest 1-piętrowy, powierzchnia 2 136,30 m2, podpiwniczony. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, portiernia, pomieszczenia magazynowe, socjalne oraz sanitarne. Na piętrze: przestrzenie biurowe, magazynowe, sanitarne oraz pomieszczenie centrali. W kondygnacji podziemnej mieści się magazyn, piwnica oraz pomieszczenie sanitarne. Budynek wyposażony jest w centralne ogrzewanie, sieć wodociągowo-kanalizacyjną, elektrykę, gaz.

Biurowiec jest w bardzo dobrym stanie technicznym, jest suchy. Cechuje się również dobrym standardem wykończenia. Przed nieruchomością znajduje się parking miejski na ok. 10 miejsc postojowych.
Wielkość działki to obszar 1 361 m2 na planie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Nieruchomość znajduje się w centralnej części, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta. Jest to korzystne położenie w ciągu handlowo-usługowym, z dużą liczbą sklepów spożywczych i punktów usługowych. Po przeciwnej stronie ulicy mieści się supermarket.
W sąsiedztwie dominuje wielorodzinna zabudowa mieszkaniowa. W bliskiej odległości znajdują się także Politechnika Koszalińska, 2 gimnazja, szkoła muzyczna oraz Park Tadeusza Kościuszki. Nieruchomość oddalona jest od Rynku ok. 1,3 km, od dworca PKP i PKS 1,8 km.
Nieruchomość leży niecałe 100 m od głównej arterii miasta – Al. Monte Cassino, stanowiącą drogę krajową nr 6, łączącą Trójmiasto z przejściem granicznym z Niemcami w Kołbaskowie.
Centrum Koszalina znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. Miasto jest również dużym węzłem komunikacyjnym: 2 drogi krajowe nr 6 i nr 11, linie kolejowe nr 202 Stargard Szczeciński – Gdańsk oraz 402 – początek linii prowadzącej do Goleniowa, przez Kołobrzeg i Trzebiatów.

Możliwości inwestycyjne: obiekt użyteczności publicznej, opieka zdrowotna – przychodnia, działalność handlowo-usługowa, biuro z open space.

Zapraszamy na prezentację oferty!

12 stycznia 2023 13:49

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 36563c001db1ae29 Liczba wyświetleń: 253, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia2136mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze