Obiekt na sprzedaż w Koninie

5,000,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Oferujemy budynek biurowy, posiadający wewnętrzny parking, zlokalizowany w centrum miasta.

Budynek biurowy o powierzchni użytkowej 3156 m2 położony na dużej działce o powierzchni 3 521 m2. Jest to obiekt 5-kondygnacyjny, podpiwniczony (4 kondygnacje nadziemne, 1 kondygnacja podziemna). Wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany. Dach dwuspadowy. Układ funkcjonalny obejmuje pomieszczenia biurowe, techniczne, komunikację i sanitariaty. Dostępne instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, odgromowa, telefoniczna, centralne ogrzewanie.

Działka o nieregularnym kształcie, teren poza zabudową utwardzony i zagospodarowany na parking. Ilość miejsc parkingowych – ok. 30. Część pomieszczeń budynku jest skomercjalizowana.

Najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa i usługi. Znajdują się tu sklepy spożywcze, banki, punkty gastronomiczne. Obok nieruchomości znajduje się obiekt rekreacyjno-sportowy, w promieniu 500 m – kino, obiekty użyteczności publicznej. Okolica bardzo dobrze skomunikowana, w odległości 100 m znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a 700 m – dworzec PKP i PKS.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym uchwałą Rady Miasta Konina z dnia 19.12.2001 r., nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem UN – tereny usług nieuciążliwych oraz KZ -1 – tereny dróg publicznych klasy drogi zbiorczej.

Możliwości inwestycyjne: powierzchnie biurowe, usługi.

Zapraszamy!

12 stycznia 2023 10:17

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 15563bfcfd101060 Liczba wyświetleń: 227, dziś 1

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia3156mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze