Obiekt na sprzedaż w Kętach

1,500,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Nieruchomość pod osiedle mieszkaniowe lub działalność usługową. Obiekt może pełnić funkcje mieszkaniowe, usługowe i biurowe, dzięki czemu posiada duże możliwości inwestycyjne.

Przedmiotem sprzedaży jest murowany budynek biurowo-mieszkalny częściowo o 3 i 4 kondygnacjach wraz z piwnicą. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 1235,98 m2. Wewnątrz budynku znajdują się pomieszczenia biurowe w układzie gabinetowym oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne.
Na II piętrze zlokalizowany jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,35 m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 30,93 m2.
W budynku znajdują się 2 klatki schodowe (jedna w części mieszkalnej, druga w części biurowej). Na terenie nieruchomości dostępne miejsca parkingowe.

Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi niska zabudowa mieszkalna oraz liczne punkty handlowo-usługowe i obiekty użyteczności publicznej. W pobliżu dworzec autobusowy i kolejowy.

Działki są przedmiotem użytkowania wieczystego.

5 stycznia 2023 09:42

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 89963b68d5d96ee0 Liczba wyświetleń: 172, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia1236mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze