Obiekt na sprzedaż w Katowicach

18,000,000.00 zł

Wielofunkcyjna nieruchomość w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka. Powierzchnia gruntu nieruchomości 4224 m2, zabudowana budynkiem biurowo-technicznym oraz pomocnicznym. Budynek składa się z trzech kondygnacji nadziemnych i jednej podziemnej. W całości jest podpiwniczony. Komunikację pionową zapewniają cztery klatki schodowe. Wejścia do budynku znajdują się od strony północno-zachodniej, północnej, południowo-wschodniej oraz od wewnętrznego dziedzińca budynku.

Od strony północnej nieruchomość sąsiaduje z działką zabudowaną dwukondygnacyjnym budynkiem handlowo-usługowym. Dalej na północ znajduje się niższa zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (bloki trzy-, czterokondygnacyjne). Nieruchomość graniczy z pasem drogowym, z halą widowiskowo-sportową Spodek oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Możliwości inwestycyjne: hotel, biura zlokalizowane w centrum miata.

Zapraszamy na prezentację oferty !

13 stycznia 2023 10:04

32 dni, 20 godziny

Identyfikator oferty 25563c11ea619598 Liczba wyświetleń: 152, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia4986mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze