Obiekt na sprzedaż w Bystrzycy Kłodzkiej

2,100,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny, podpiwniczony. W piwnicy budynku znajdują się pomieszczenia użytkowe, techniczne, sanitarne i kotłownia.

W poziomie parteru znajdują się pomieszczenia usługowe, sanitarne.

Na I piętrze znajdują sie 2 lokale mieszkalne, pomieszczenia biurowe, techniczne, sanitarne, pomocnicze.

Na II piętrze znajduje się 1 lokal mieszkalny, pomieszczenia biurowe, techniczne, gospodarcze, sanitarne.

W budynku znajdują się dwa lokale mieszkalne objęte umowami najmu na czas nieoznaczony:
lokal nr 2 o Pu = 68,32 m2 składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju położony na I piętrze,
lokal nr 3 o Pu = 64,10 m2 składający się z: pokoju z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki z wc, przedpokoju położony na II piętrze. Mieszkania mają średni standard wykończenia wnętrz.

Opis Budynku użytkowego:

Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Rzut bryły budynku prostokątny. W budynku znajdują się pomieszczenia garażowe, gospodarcze, magazynowe, sanitarne. Budynek wykonany w technologi tradycyjnej.

Gmina Bystrzyca Kłodzka – leży w Sudetach Środkowych w południowej części Kotliny Kłodzkiej w zlewni górnego biegu rzeki Nysa Kłodzka.

Jest to rejon atrakcyjny turystycznie o urozmaiconej rzeźbie charakteryzujący się łagodnym, podgórskim klimatem Na jej terenie znajdują się m. in.: rezerwat Wodospadu Wilczki, Śnieżnicki Park Krajobrazowy, uzdrowisko, stacja klimatyczna oraz liczne źródła wód mineralnych.

Gmina Bystrzyca Kłodzka znajduje się przy ważnym szlaku drogowym łączącym Europę Północną z Południową. Jest to zarazem ważny szlak handlowo – turystyczny łączący Polskę z Czechami i krajami położonymi dalej na południe. Zachodnia granica gminy jest częścią granicy państwowej z Republiką Czeską. Przez jej teren przebiega międzynarodowa trasa komunikacyjna Warszawa-Praga-Wiedeń.

Sprzyjającym czynnikiem rozwoju przemysłu są dogodne połączenia komunikacyjne z dużymi miastami w Polsce i Czechach.

Nieruchomość usytuowana jest w zabudowie użyteczności publicznej wlacznie z usługami, handlem i mieszkalnymi.

Zapraszamy na prezentację oferty!

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia2545mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze