Obiekt na sprzedaż niedaleko Płocka

3,550,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Ośrodek wczasowy nad jeziorem.

Do sprzedaży jest grunt o łącznej powierzchni 4,0003 ha zlokalizowany w gminie Łąck, nad Jeziorem Zdworskim, zabudowany obiektami Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego.

Główny budynek administracyjno-hotelowo-kolonijny usytuowany jest w centralnej części działki. Domki kempingowe usytuowane są w północnej i północno-zachodniej części terenu w pobliżu brzegu jeziora.

Do głównego budynku od drogi publicznej prowadzi wewnętrzna utwardzona droga. Na terenie urządzony jest własny parking oraz place zabaw dla dzieci, boiska i kort tenisowy.

Nieruchomość jest ogrodzona ze wszystkich stron parkanem z siatki metalowej, z dwiema bramami wjazdowymi od strony drogi i jedną bramą od strony jeziora. Kort tenisowy wygrodzony jest ogrodzeniem z siatki stalowej w ramach.
Działka porośnięta jest starodrzewem, głównie sosnowym.

Na terenie gminy położonych jest kilka jezior zajmujących obszar 523 ha, z których największe to jezioro Zdworskie, jezioro Łąckie Duże i Małe oraz jezioro Ciechowieckie. Rejon Pojezierza Gostynińskiego przyciąga żeglarzy, kajakarzy, wędkarzy, rowerzystów, zwolenników jazdy konnej i pieszych wędrówek. W Łącku znajduje się znana w całym kraju stadnina ogierów oferująca wiele atrakcji dla turystów.

Lokalizacja w obszarze mało zurbanizowanym, porośniętym lasem.
19 km Płock
ok. 46 km Gostynińsko-Włocławski Park Krajobrazowy
118 km Warszawa
Do sprzedaży użytkowanie wieczyste gruntu i własność budynków.

4 stycznia 2023 10:22

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 35063b5454fd251c Liczba wyświetleń: 442, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia40000mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze