Mieszkanie na sprzedaż w Tychach

487,621.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowane w południowej części Tych. Do mieszkania przypisana jest komórka lokatorska o powierzchni 2,44 m2. Pod budynkiem zaprojektowano garaż podziemny, a w zagospodarowaniu terenu wokół obiektu również przewidziano miejsca postojowe. Dla wygody mieszkańców budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy.

Szczególny nacisk w mieszkaniach został położony na zapewnienie im jak najwyższej funkcjonalności. Projektanci zadbali o to, by łatwo było dostosować ich aranżację do indywidualnych potrzeb.

Tychy – miasto wciąż młode i wyjątkowo witalne, oferują wyjątkowo dużą ilość terenów zielonych, które stanowią ponad połowę ich powierzchni. Na dodatek otoczenie miasta również obfituje w lasy, nic więc dziwnego, że nie brak tu terenów spacerowych, ścieżek rowerowych, doskonałych miejsc do nordic walkingu czy jazdy konnej. A jak jest w przypadku Apartamentów – spacer trwający zaledwie kwadrans zaprowadzi nas nad ulubione miejsce wypoczynku tyszan – jezioro Paprocańskie. A już niebawem w okolicy otwarty zostanie supernowoczesny Park Wodny.

Mieszkanie w Tychach w takim położeniu gwarantuje łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, urzędów i obiektów sportowych, o sklepach nie wspominając. W bezpośredniej bliskości pozostaje rozwinięty transport publiczny. Jeśli poruszamy się samochodem mamy stąd bardzo dobry dojazd we wszystkich właściwie kierunkach zarówno do Katowic, Mikołowa, Mysłowic, jaki i na Bielsko, czy Oświęcim.

Funkcjonalny układ mieszkania
Mieszkanie 2-pokojowe
Metraż mieszkania 47 m2
Wysoki standard wykończenia
Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych
Oryginalny i nowoczesny design
Doskonałe skomunikowanie (także transportem miejskim)
Miejsce postojowe w hali garażowej
Mieszkanie na 1, 2, 4 lub 5 piętrze

13 stycznia 2023 10:09

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 3863c11fcd7aa86 Liczba wyświetleń: 222, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekPierwotny
Powierzchnia72,71mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze