Lokal na sprzedaż w Żurominie

640,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.

Lokal jest przestronny, zajmuje prawie 2/3 całego parteru, ma powierzchnię 383 m2, przynależy do niego piwnica o powierzchni 85 m2. W skład nieruchomości wchodzi również działka o pow. 60 m2 zabudowana garażem o pow. 15 m2.

Całość podzielona na dwie części oddzielone ścianą działową.
1. cześć z wejściem od głównej ulicy – powierzchnia wykorzystywana na cele handlowo-usługowe.
2. część z wejściem od strony podwórka – pomieszczenia techniczne, pokoje biurowe, magazynek, komunikacja, łazienka oraz WC. Ogrzewanie lokalu centralne, grzejniki płytowej z termo zaworami.

Układ funkcjonalny zapewnia racjonalne wykorzystanie powierzchni na cele handlowe (bezpośrednio z ulicy) oraz na cele usługowe i magazynowe.

Lokal położony w budynku mieszkalnym z 1984 roku. Jest to obiekt o 3 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej. Powierzchnia zabudowy – 806 m2. W budynku znajduje się 18 mieszkań i 2 lokale użytkowe oraz 18 pomieszczeń przynależnych. Lokale użytkowe, handlowo-usługowe, mieszczą się na parterze. Na wyższych kondygnacjach – mieszkania.

Lokalizacja w samym centrum miasta. Wejście i ekspozycja od głównej ulicy miasta. W pobliżu punkty handlowo-usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej i obiekty kultury.

Możliwości inwestycyjne: lokal handlowo-usługowy z powierzchnią magazynową

Zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w sprawie uchwalenia zmiany Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego ustalono, że nieruchomość znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, oznaczone symbolem MW1 z dopuszczeniem realizacji usług nieuciążliwych w wydzielonych częściach budynku oraz infrastruktury towarzyszącej takiej jak: garaże, miejsca postojowe, infrastruktura techniczna, dojścia i dojazdy, ogrodzenia i mała architektura.

Interesująca oferta, zapraszamy!

11 stycznia 2023 14:51

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 14863bebee4b6c84 Liczba wyświetleń: 181, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia383mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze