Hala na sprzedaż w Lublińcu

11,000,000.00 zł

To ogłoszenie wygasło.

Atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 4,23 ha znajduje się blisko centrum miasta, blisko oraz od Katowickiej strefy Ekonomicznej. Może ten teren włączyć do strefy ekonomicznej.· Do działki przylega bocznica kolejowa co zwiększa atrakcyjność działki .

Pod dachem jest ok 6500 m/2 hal z możliwością adaptacji biurowca 400 m/2 posiadającego wszystkie media własna kotłownia.
Dostępne wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd ,telefon, własna stacja Trafo, własna rampa kolejowa, teren oświetlony, chroniony, zabudowany.

Bezpośrednie sąsiedztwo bocznicy kolejowej.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod handel ,usługi, przemysł, do zagospodarowania przestrzennego i budowy obiektów handlowych poniżej 2000m/2

Są dwa dojazd do nieruchomości.

Nieruchomość zabudowana budynkami przemysłowymi, magazynowymi oraz o funkcji socjalno-administracyjnej stanowiących zorganizowaną całość. Możliwość zakupu połowę .`
Zapraszam do prezentacji.

4 stycznia 2023 10:43

To ogłoszenie wygasło

Identyfikator oferty 48663b54a2bc87f0 Liczba wyświetleń: 190, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia6500mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze