Dom na sprzedaż w Andrychowie

360,000.00 zł

DOMY Z PERLITU- SZYBKA I TAŃSZA REALIZACJA!
NOWOŚĆ- SPRAWDŹ !

System HCH jest ogromnym osiągnięciem polskich inżynierów. Innowacyjny pomysł zyskał uznanie w środowisku, m.in. z uwagi na unikatowy i ekonomiczny charakter.

Podstawowym założeniem systemu HCH jest wykorzystanie do budowy domów jednorodzinnych zestawu prefabrykatów wytworzonych z perlitu, łączonych bez używania dodatkowych spoiw i wody. Idea HCH jest zatem nie tylko oszczędna i prosta, ale też ekologiczna. Budynek wzniesiony przy wykorzystaniu tego systemu będzie energooszczędny i ekologiczny, a co najważniejsze – powstanie w terminie krótszym niż w przypadku zastosowania standardowej technologii.
Zastosowanie innowacyjnej technologii

System HCH może być wykorzystywany w zasadzie we wszystkich strefach klimatycznych. Warunki pogodowe nie ograniczają jego zastosowania. Technologia została zaprojektowana w taki sposób, aby była uniwersalna i jednocześnie obniżała koszty inwestycji. Budynek postawiony w systemie HCH nie wymaga używania dodatkowej warstwy izolacji termicznej – posiada parametry zgodne ze standardami obowiązującymi w budownictwie energooszczędnym. Współczynnik przenikania ciepła (U) wynosi 0,17.

Perlit, gips i woda
Prefabrykaty wykorzystywane w systemie HCH są produkowane z perlitu, wody i gipsu. Ich ognioodporność odpowiada klasie 1, a temperatura użytkowania wynosi w granicach -80 – 900 stopni Celsjusza. Prefabrykaty są dostępne w trzech rodzajach – standardowym, energooszczędnym i pasywnym.
Komercjalizacja pomysłu

System HCH w zasadzie odpowiada na potrzeby inwestorów, którzy są już zmęczeni budową i chcieliby jak najszybciej wprowadzić się do mieszkania, albo je sprzedaż. W systemie HCH budynki mogą być wznoszone przez cały rok, bez zimowej przerwy. Domownicy mogą zacząć przeprowadzkę bez konieczności oczekiwania na osuszenie ścian.

Specyfikacja domu COSTA BRAVA

Zakres prac: Podstawowy HCH

STAN ZERO
roboty ziemne
roboty betonowe
izolacje płyty fundamentowej
STAN SUROWY
prace murarskie+kominy
strop z drewna klejonego nad parterem
więźba dachowa z pokryciem blachodachówką malowaną proszkowo wraz z obróbkami i orynnowaniem
okna i drzwi zewnętrzne (okna PCV białe DRUTEX) drzwi drewniane
PRACE ZEWNĘTRZNE
elewacja tynk akrylowy w kolorach pastelowych jasnych wraz z parapetami blaszanymi
podbitka drewniana sosnowa lub PCV
PRACE WEWNĘTRZNE
instalacje wod kan+elektryka (elektryka zakończona puszką-kostką)
ocieplenie poddasza+gk
szlichty parter
ścianki działowe i sufity gk
malowanie gruntujące w kolorze białym

PODANA CENA NIE UWZGLĘDNIA ZAKUPU GRUNTU!

W OFERCIE PRZYKŁADOWE PROJEKTY DOMÓW.

Powierzchnie użytkowe domów od 50m2 do 200m2.

10 stycznia 2023 11:55

104 dni, 5 godziny

Identyfikator oferty 43563bd441d61eb3 Liczba wyświetleń: 99, dziś 0

Dodatkowe informacje

Rodzaj transakcjiSprzedaż
RynekWtórny
Powierzchnia120mkw

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Komentarze